Kdo jsme

Jsme po všech stránkách mladá firma. Naše historie se začala psát teprve od 9. února 2016, první objednávku jsme vyexpedovali 2.3. 2016 a  náš průměrný věk  je necelých 36 let, avšak v oblasti vazby do dvojité kovové spirály se můžeme pochlubit více jak 20ti letými zkušenostmi.

 

Zdeněk Sikora  +420 702 196 500    sikora@bindemat.cz

David Zuczek    +420 702 196 504   zuczek@bindemat.cz

 

 

Co chceme

Vazba do dvojité kovové spirály je bezesporu naší největší vášní a v tom chceme být nejlepší. Nás se nemusíte ptát, jestli máme ten či onen průměr nebo barvu. My máme pro Vás vždy, co potřebujete. A kdybychom náhodou něco neměli, tak to pro Vás s radostí zajistíme. Chceme být partnerem pro každého z Vás, nezáleží, jestli jste malá či velká knihárna, malá či velká tiskárna nebo malé či velké kopírovací centrum, vždy budeme usilovat o to, abyste byli ze spolupráce s námi nadšeni.

 

Co nabízíme

V prvé řadě korektní přístup. Nečekejte od nás sliby, ale činy. A pak kromě dvojité kovové spirály všech dostupných průměrů od 3/16" až po 1 ½" v nepřeberném množství barev včetně těch metalických, háčků a tyčinek v délkách 70-600mm ve stejných barvách jako spirála, posuvných kalendářových okének v šesti základních rozměrech v různých barvách, rovněž odpovídající techniku na vazbu nástěnných a stolních kalendářů, bloků, diářů, atlasů, map, průvodců, katalogů, manuálů, technických příruček, učebnic případně kuchařek, atd. Stroje Vám dodá kde kdo, my Vám nabízíme kompletní řešení.

 

Naše plány

Naše plány

Plány do budoucna máme smělé… Chceme se stát tuzemským lídrem na poli vazby do dvojité kovové spirály a postupně budeme do našeho portfolia přidávat další materiály a technologie,  které by mohly všem Vám, lopotícím se v knihařských provozech, zlepšit a usnadnit práci. Jasně, neobjevujeme žádnou Ameriku, ale nepřestaneme se o to pokoušet.

 

 

 

 

Z našeho zázemí .... najdete 1263 rozdílů? Už teď pracujeme na dalších.

               

                          Náš sklad 1.3. 2016                                                         Náš sklad 1.9. 2016

sklad sklad

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.