Naše služby

Broušení perforovacích nástrojů

Postaráme se Vám o to, aby všechny Vaše perforovací nástroje byly vždy v perfektní kondici a nezáleží na tom, jestli to jsou jednotky do strojů Estyma, Topoz, Kugler Womako, Renz, J.B.I & Lhermite, Rilecart,  atd. 

 

Servis

Servis, údržba, renovace a opravy knihařských strojů: Ke všem námi dodaným strojům poskytujeme jak záruční, tak i pozáruční servis. Náš tým proškolených techniků s mnohaletými zkušenostmi Vás nikdy nenechá na holičkách.

Ceník servisních úkonů

  • servisní zásah u zákazníka: 750,- Kč bez DPH za každou i započatou hodinu
  • servisní zásah u zákazníka - čas na cestě: 250,- Kč bez DPH za každou i započatou hodinu
  • servisní zásah u zákazníka - cestovní náhrady: 5,50 Kč bez DPH / km
  • servisní zásah v místě dodavatele: 450,- Kč bez DPH za každou i započatou hodinu

Servis, údržba, renovace a opravy ostatních strojů: Díky široké síti kontaktů můžeme pomoct i s problémem u jiných strojů. Zavolejte a uvidíme, co se dá dělat.

 

Prodej a výkup použitých strojů

Nový je nový, ale umíme dodat i použitý po renovaci a se zárukou nebo naopak jakýkoliv stroj od Vás odkoupit, pokud už nemáte pro něho uplatnění. Stačí se jen zmínit, přijedeme, prohlídneme a nabídneme férovou cenu.

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.