Elektrická stohová řezačka FALDO FO-4880TS

 Elektrická stohová řezačka FALDO FO-4880TS

Kompaktní elektrická stohová řezačka s délkou řezu 480 mm s unikátními funkcemi ve své třídě. Díky stálé kontrole dráhy řezu je pohyb nože hladký, plynulý a velmi rychlý, rychlost řezu je až o 30% vyšší než u jiných řezaček v této kategorii.

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: FALDO

Cena na dotaz

Vlastní nezávislý pohon a oboustranné vedení přítlačného zařízení zajistí, že tlak přítlačné lišty je vždy rovnoměrně rozložen na obou stranách papíru bez ohledu na jeho velikost.

Na přehledném 7"dotykovém displeji jsou zobrazovány veškeré údaje o rozměrech aktuálního řezu, čísle použitého programu, jednotlivé programové kroky, numerická klávesnice slouží k rychlému a pohodlnému zadávání jednotlivých dat řezacího cyklu, výsledky autodiagnostiky s vyobrazením případné poruchy.

Řezačka papíru FALDO FO-4880TS je vybavena řídící jednotkou OMRON PLC s kapacitou paměti až 100 programů  po 16 krocích.

Řezný mechanismus dovolí řezat papírový stoh o tloušťce až 80mm, nastavení hloubky řezu je řízeno elektronicky s přesností řezu do 0,2mm, místo řezu je vyznačeno optickou linií.

Pro komfortní manipulaci s řezaným materiálem slouží velký pracovní stůl, bezpečnost obsluhy v každém okamžiku zajišťuje infračervená světelná bezpečnostní clona. Dále je řezačka vybavena bezpečnostním zámkem, ovládání spuštění řezu je obouručně dvojicí spínačů umístěných na předním panelu.

Řezačka je standardně dodávána s HSS nožem, ergonomickým stojanem a nářadím pro výměnu nože.

 

FO_detail

Stálá kontrola dráhy nože

Přesnější řez - řezačka papíru Faldo FO-4880TS je vybavena systémem stálé kontroly dráhy nože. Díky této funkci je pohyb nože hladký, plynulý a velmi rychlý, rychlost řezu je až o 30% vyšší než u jiných řezaček v této kategorii.

                                                                                                                                                                     

Nezávislý pohon přítlačného zařízení FO_detail

Díky vlastnímu pohonu a oboustrannému vedení přítlačného zařízení bude tlak přítlačné lišty vždy rovnoměrně rozložen na obou stranách papíru, bez ohledu na jeho velikost.

 

Barevný dotykový displej FO_detail

Na přehledném 7"dotykovém displeji jsou zobrazovány veškeré údaje o rozměrech aktuálního řezu, čísle použitého programu, jednotlivé programové kroky, numerická klávesnice – jednoduché zadávání jednotlivých dat řezacího cyklu, autodiagnostika s vyobrazením případné poruchy.

 

Programové vybavení

Kapacita paměti je až 100 programů  po 16 krocích, všech 16 kroků je zobrazováno naráz na barevném displeji.
 

PLC řízení FO_detail

Řezačky papíru Faldo jsou vybaveny kvalitní řídící jednotkou OMRON PLC. Řízení všech procesů je přesnější a spolehlivější než u tradičního provedení PCB.


Krytování zadního dorazu papíruFO_detail

Nová konstrukce a ovládání zadního dorazu umožnily kompletní zakrytování zadní části pracovního stolu. Podstatně se tím snížilo znečišťování vodícího šroubu posuvu zadního dorazu, což má pozitivní vliv na jeho životnost, potažmo přesnost řezání.

 

Kuličkové ložisko vodící šroubFO_detail

Použití kuličkového ložiska u vodícího šroubu zadního dorazu je daleko přesnější než u klasického řešení šroub/matice. Zvyšuje se tím přesnost polohování zadního dorazu a snižuje opotřebení.

 

Profi konstrukce zadního dorazu FO_detail

Tento systém konstrukce zadního dorazu, používaný obvykle u velkých hydraulických řezaček, se vyznačuje vysokou přesností nastavení a stabilitou.


 

Infračervená světelná bezpečnostní clonaFO_detail

Infračervená světelná bezpečnostní clona zajišťuje dokonalou ochranu obsluhy řezačky v každém okamžiku.

 

 

 

Technická specifikace:

Maximální délka řezu: 480mm
Maximální hloubka řezu: 480mm
Minimální hloubka řezu: 20mm
Maximální výška řezu: 80mm
Přesnost řezu: do 0,2mm
Automatický/ruční přítlak s vlastním pohonem
Automatické/ruční nastavení hloubky řezu řízené mikroprocesorem
Plně automatický nebo manuální režim ovládání přítlaku a řezu
Optická linie označující polohu řezu
Vřetenový posuv zadního dorazu s kuličkovým ložiskem
Funkce automatického vysunutí řezaného materiálu
Optická bezpečnostní závora infračerveným paprskem
Bezpečnostní dvoutlačítkové ovládání
Ergonomický podstavec se zabudovanou skříňkou
Cm nebo palcová měřidla
Síťové napájení: 230 V; 50Hz
Příkon: 2,40 kW
Rozměry: (ŠxHxV): 1350x1050x1400mm
Hmotnost: 245 kg
Záruka: 12 měsíců, záruční i pozáruční servis zajištěn proškoleným personálem

 

PRODUKTOVÝ LIST

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.