Poloautomatický zavírací stroj RILECART R-500 ref. č. 1705

Poloautomatický zavírací stroj RILECART R-500 ref. č. 1705

PRODÁNO

Dostupnost: Neznámá

Výrobce: RILECART

Cena na dotaz

Rok výroby 2006
Stav: velmi dobrý, po repase
Maximální délka svazku: 500mm
Minimální délka svazku: 50mm
Vybavení:

 •  zavírací set pro průměr spirály 5/16"
 •  zavírací set pro průměr spirály 3/8"
 •  zavírací set pro průměr spirály 7/16"
 •  zavírací set pro průměr spirály ½"

o automatický odvíječ spirály, odfuk separačního papíru
Záruka: 6 měsíců
Záruční i pozáruční servis zajištěn proškoleným technikem s mnohaletými zkušenostmi.
Cena: na dotaz

 

Jak to funguje

Obsluha zadá pomocí řídícího panelu průměr spirály a její rozteč, počet oček a počet segmentů spirály na jednu vazbu, případně vložení háčku u nástěnných kalendářů.
Pak položí předem naděrovaný dokument na pohyblivý pracovní stůl a sešlápne ovládací pedál. Stroj si automaticky odvine potřebnou délku spirály z cívky, naseká ji na zadaný rozměr a jednotlivé segmenty vsune do zavíracích čelistí. Pokud je jím stroj vybaven a obsluha to zadá do programu, automatický podavač háčků vloží do vázacích čelistí kalendářový háček.
Přítlačná lišta zafixuje správnou polohu vázaného dokumentu a pohyblivý stůl ho přesune do zavíracích čelistí otvory nad jednotlivá očka spirály. Sevřením vázacích čelistí dojde k zavření spirály. Po rozevření čelistí následuje vysunutí svázaného dokumentu pohybem stolu zpět a uvolnění fixační přítlačné lišty. U nejmenších průměrů spirály 3/16" a 1/4" lze vypnout pohyb pracovního stolu a vázaný dokument vkládat a po svázání odebírat z vázacích čelistí ručně. Tím lze dosáhnout maximální rychlosti vazby.
Jakmile obsluha odebere svázaný dokument, automaticky se spustí další cyklus, tzn. stroj odvine potřebnou délku spirály z cívky, naseká ji na zadaný rozměr a jednotlivé segmenty vsune do zavíracích čelistí, případně vloží háček.
Aby výsledek vazby byl vždy dokonalý, pro jednotlivé průměry spirály 3/16" – 9/16" je nutné použít odpovídající zavírací set, který tvoří horní a spodní zavírací čelist plus dělící segment.

 

Přídavné vybavení

Automatický podavač háčků v délkách 100-300mm
Automatický formovač háčků pro kalendářové tyčinky v délkách 100-300mm
Automatický vibrační podavač háčků délky 70mm

 

Technická specifikace:

Rozsah průměrů dvojité kovové spirály: 3/16" – 9/16"
Rozsah roztečí dvojité kovové spirály: 3:1", 2:1" a 4:1"
Maximální délka svazku: 500mm
Minimální délka svazku: 50mm
Maximální tloušťka svazku: 11,5mm
Vazba s jedním až deseti segmenty spirály
Maximální výkon: 1000 vazeb za hodinu, reálný výkon závisí na druhu vázaného dokumentu a zručnosti obsluhy
Chod stroje řízen mikroprocesorem
Ovládání nožním pedálem
Síťové napájení: 240V; 50/60Hz
Příkon: 2kW
Pneumatické napájení: 6-10 Atm
Spotřeba stlačeného vzduchu: 150l / min.
Rozměry: ( VxŠxH ): 1400 x 2200 x 700mm
Hmotnost: 485 kg

 

PRODUKTOVÝ LIST

 

RILECARTItalská nadnárodní společnost sídlící ve městě Alzano Lombardo (Bergamo, ITA) je významným světovým výrobcem strojů pro profesionální knihařské zpracování. Historie společnosti sahá do roku 1870, kdy začala s papírenskou výrobou, jako firma Cartiere Paolo Pigna. Dnes se soustředí na perforovací a vázací stroje, široké barevné spektrum dvojité kovové spirály na cívce pro bloky a kalendáře. www.rilecart.it

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Poloautomatický zavírací stroj RENZ AUTOBIND 500 ref.č. 1819

  Vysoce výkonný univerzál, jednoduchý na obsluhu, jednoduchý na údržbu, výjimečně robustní. Takto se dá charakterizovat poloautomatický zavírací stroj RENZ AUTOBIND 500. Je určen pro vazbu nástěnných i stolních kalendářů, bloků a jiných dokumentů do dvojité kovové spirály o tloušťce až 20mm v šířkách od 60 do 500mm. Ovládací panel s dotykovým displejem poskytne vysoký uživatelský komfort.

  Dostupnost: Neznámá

  Cena na dotaz

 • Poloautomatický zavírací stroj RILECART R-522 ref. č. 1901

  Málo používaný zavírací poloautomat v perfektním stavu s nástroji pro všechny průměry spirál do 3/4" !

  Dostupnost: Neznámá

  Cena na dotaz

 • Pneumatický zavírací stroj ESTYMA ZS2-710

  Stroj je určen pro vazbu všech možných druhů dokumentů, jako jsou bloky, diáře, nástěnné i stolní kalendáře, atlasy, mapy, průvodce, firemní prezentace, výroční zprávy, atd., do dvojité kovové spirály. Nastavení stroje je otázkou jen několika okamžiků a zvládne ho kdokoliv. Otáčením kličky se pouze navolí výška dorazu horní zavírací lišty dle průměru použité spirály. Zařízení je ovládáno ručně a stlačení vazby je prováděno pneumatickým pístem.Robustní svařovaná konstrukce garantuje dlouhou životnost i při velmi intenzivním zatížení.

  Dostupnost: Skladem

  Cena na dotaz

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.