Poloautomatický zavírací stroj RILECART R-500 T.S. ref. č. 1803

Poloautomatický zavírací stroj RILECART R-500 T.S. ref. č. 1803

PRODÁNO

Dostupnost: Neznámá

Výrobce: RILECART

Cena na dotaz

Rok výroby 2017
Stav: nový stroj, nepoužívaný, předváděcí
Intuitívní ovládání pomocí dotykového displeje, komunikace v češtine
Maximální délka svazku: 500mm
Minimální délka svazku: 50mm
Vybavení:

  • zavírací set pro průměr spirály 5/16"
  • automatický podavač háčků 100-300mm
  • automatický odvíječ spirály + navíječ separačního papíru

Záruka: 12 měsíců
Záruční i pozáruční servis zajištěn proškoleným technikem s mnohaletými zkušenostmi.

 

Je určen pro vazbu především nástěnných a stolních kalendářů do dvojité kovové spirály, ale poradí si i s bloky, diáři, studijními materiály a jinými dokumenty do tloušťky až 11,5mm a šířky až 500mm.

 

Jak to funguje

Obsluha zadá pomocí řídícího panelu průměr spirály a její rozteč, počet oček a počet segmentů spirály na jednu vazbu, případně vložení háčku u nástěnných kalendářů.
Pak položí předem naděrovaný dokument na pohyblivý pracovní stůl a sešlápne ovládací pedál. Stroj si automaticky odvine potřebnou délku spirály z cívky, naseká ji na zadaný rozměr a jednotlivé segmenty vsune do zavíracích čelistí. Pokud je jím stroj vybaven a obsluha to zadá do programu, automatický podavač háčků vloží do vázacích čelistí kalendářový háček.
Přítlačná lišta zafixuje správnou polohu vázaného dokumentu a pohyblivý stůl ho přesune do zavíracích čelistí otvory nad jednotlivá očka spirály. Sevřením vázacích čelistí dojde k zavření spirály. Po rozevření čelistí následuje vysunutí svázaného dokumentu pohybem stolu zpět a uvolnění fixační přítlačné lišty. U nejmenších průměrů spirály 3/16" a 1/4" lze vypnout pohyb pracovního stolu a vázaný dokument vkládat a po svázání odebírat z vázacích čelistí ručně. Tím lze dosáhnout maximální rychlosti vazby.
Jakmile obsluha odebere svázaný dokument, automaticky se spustí další cyklus, tzn. stroj odvine potřebnou délku spirály z cívky, naseká ji na zadaný rozměr a jednotlivé segmenty vsune do zavíracích čelistí, případně vloží háček.
Aby výsledek vazby byl vždy dokonalý, pro jednotlivé průměry spirály 3/16" – 9/16" je nutné použít odpovídající zavírací set, který tvoří horní a spodní zavírací čelist plus dělící segment.

 

Možné přídavné vybavení

Automatický formovač háčků pro kalendářové tyčinky v délkách 100-300mm.
Automatický vibrační podavač háčků délky 70mm.

 

Technická specifikace

Rozsah průměrů dvojité kovové spirály: 3/16" – 9/16"
Rozsah roztečí dvojité kovové spirály: 3:1", 2:1" a 4:1"
Maximální délka svazku: 500mm
Minimální délka svazku: 50mm
Maximální tloušťka svazku: 11,5mm
Vazba s jedním až deseti segmenty spirály
Maximální výkon: 1000 vazeb za hodinu, reálný výkon závisí na druhu vázaného dokumentu a zručnosti obsluhy
Chod stroje řízen mikroprocesorem
Ovládání nožním pedálem
Síťové napájení: 240V; 50/60Hz
Příkon: 2kW
Pneumatické napájení: 6-10 Atm
Spotřeba stlačeného vzduchu: 150l / min.
Rozměry: ( VxŠxH ): 1400 x 2200 x 700mm
Hmotnost: 485 kg

 

PRODUKTOVÝ LIST

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Poloautomatický zavírací stroj BDWC-520

    Poloautomatický zavírací stroj BDWC-520 je určen pro vazbu nástěnných i stolních kalendářů, bloků, diářů, studijních materiálů a jiných dokumentů do dvojité kovové spirály.Maximální šířka vazby je 520mm a s použitím zavíracího setu ¾“ lze svázat dokument o tloušťce až 16,5mm.Řídící panel s dotykovou obrazovkou slouží jednak k zadávání vstupních dat vazby, ale také jako informační medium zobrazující průběh procesu vazby, případně chybová hlášení včetně základních instrukcí, jak poruchu odstranit.Poloautomatický zavírací stroj BDWC-520 je již v základu vybaven automatickým podavačem háčků, který vkládá závěsné háčky při vazbě nástěnných kalendářů.Díky výbornému poměru výkon / cena je skvělým řešením pro menší a začínající provozy, ale nezklame ani velké hráče na poli vazby do dvojité kovové spirály.

    Dostupnost: Na dotaz

    Cena na dotaz

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.