Automatický perforovací stroj Lhermite EX-610 ref. č. 1802

Automatický perforovací stroj Lhermite EX-610 ref. č. 1802

PRODÁNO

Dostupnost: Neznámá

Výrobce: JAMES BURN INTERNATIONAL

Cena na dotaz

Rok výroby: 1997
Stav: výborný, plně funkční, velmi zachovalý
Maximální formát perforace: 610 (perforace) x530mm
Minimální formát perforace: 110mm (perforace) x 95mm
Vybavení:

 • Jednotky na výsek registrů – 3ks
 • Automatický stohový vykladač

Servis zajištěn proškoleným technikem s mnohaletými zkušenostmi.

 

Přednostmi automatických perforovacích strojů je precizní provedení otvorů a velká rychlost.
Automatický perforovací stroj JBI Lhermite EX 610 je formátově největší automat na perforaci na našem trhu. Je určen pro perforaci zvláště nástěnných kalendářů o rozměrech až 610x530mm, poradí si však i se stolními kalendáři, bloky, atd.
Perforovací nástroje je možné snadno a rychle měnit, razníky u perforovacích nástrojů jsou dle potřeby vyjímatelné. Výhodou tohoto stroje je jeho rychlost a preciznost perforace.

Jak to funguje

Obsluha dle formátu perforovaného dokumentu nastaví dorazy a případně vyřadí jeden nebo oba krajní razníky, aby se perforace nacházela ve středu jednotlivých listů.
Poté naloží perforovaný materiál do automatického nakladače a spustí kontinuální chod stroje.
Dle nastavení si tento automaticky odebírá jednotlivé části materiálu do maximální tloušťky až 2,5mm najednou, transportní pásy pak dopraví tento svazek pod perforovací jednotku, kde je provedena perforace dle typu použité perforovací jednotky a následně je transportními pásy tento svazek přes obraceč dopraven na vozíkový vykladač nebo výstupní pás.
Díky bubnovému obraceči je zachována posloupnost jednotlivých listů, posuv vykladače je možné kontinuálně měnit a tím nastavit odskok jednotlivých svazků.
Stroj je schopen pracovat rychlostí až 120 taktů za minutu a nakladač se doplňuje materiálem k perforaci průběžně. Teoreticky je tedy možné naperforovat za hodinu až 18 metrový stoh papíru nebo lehkého kartonu. Reálný výkon je ovšem závislý na formátu, tloušťce a druhu perforovaného materiálu.

 

Technická specifikace

Maximální formát: 610 (perforace) x530mm
Minimální formát: 110 (perforace) x 95mm
Maximální tloušťka perforace: 2,5mm
Maximální výkon: až 120 perforací za minutu
Široká škála perforovacích jednotek pro různé typy vazeb včetně výseku na háček pro nástěnné kalendáře, trhací perforace a perforace růžku.
Kontinuální nakládací sekce
Zařízení pro překlápění neperforovaných svazku – rotační bubnový vykladač
Ovládání řídícím panelem
Síťové napájení: 230/415V /50Hz
Pneumatické napájení: 6Atm, spotřeba vzduchu 410l/min
Rozměry: ( VxŠxH ): 1400 x 2800 x 1040mm
Hmotnost: 1200 Kg

 

PRODUKTOVÝ LIST

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Automatický perforovací stroj APM-400 AV

  NOVINKA

  Hlavními přednostmi automatických perforovacích strojů jsou precizní provedení otvorů a velká rychlost.Automatický perforovací stroj APM-400 AV byl navržen a zkonstruován speciálně pro perforaci malých a středně velkých formátů. Rychlostí až 100 cyklů za minutu je možné provádět perforace pro různé druhy vazeb včetně výseku na háček pro nástěnné kalendáře, trhací perforaci, případně různé druhy výseků v papíru, lepence, kartonu nebo i plastu.Perforovací nástroje je možné snadno a rychle měnit, razníky jsou dle potřeby vyjímatelné.O stálý přísun materiálu se postará automatický stohový nakladač, na výstupu je materiál srovnáván pneumatickými srovnávacím zařízením na stohový vykladač.Jednoduchá obsluha, preciznost a všestrannost jsou základními charakteristickými rysy tohoto stroje.

  Dostupnost: Skladem

  Cena na dotaz

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.