Poloautomatický zavírací stroj Rilecart R-500 ref.č.2110

Poloautomatický zavírací stroj Rilecart R-500 ref.č.2110

NOVINKA

Opravdový „Bestseller“ z dílny italské firmy Rilecart. Robustní, výkonný, precizní a přitom jednoduchý na obsluhu. To jsou základní charakteristické rysy poloautomatického zavíracího stroje Rilecart R-500.

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: RILECART

Cena na dotaz

Je určen pro vazbu především nástěnných a stolních kalendářů do dvojité kovové spirály, ale poradí si i s bloky, diáři, studijními materiály a jinými dokumenty do tloušťky až 11,5mm a šířky až 500mm.


• Rok výroby 2007
• Stav: velmi dobrý, plně funkční
• Maximální délka svazku: 500mm
• Minimální délka svazku: 50mm
• Vybavení:
o zavírací set pro průměr spirály ¼"; 5/16"; 7/16"; 9/16"
o automatický podavač háčků 100-300mm
o automatický odvíječ spirály s navíječem separačního papíru
• Záruční i pozáruční servis zajištěn proškoleným technikem s mnohaletými zkušenostmi

PRODUKTOVÝ LIST

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Poloautomatický zavírací stroj BDWC-520

    Poloautomatický zavírací stroj BDWC-520 je určen pro vazbu nástěnných i stolních kalendářů, bloků, diářů, studijních materiálů a jiných dokumentů do dvojité kovové spirály.Maximální šířka vazby je 520mm a s použitím zavíracího setu ¾“ lze svázat dokument o tloušťce až 16,5mm.Řídící panel s dotykovou obrazovkou slouží jednak k zadávání vstupních dat vazby, ale také jako informační medium zobrazující průběh procesu vazby, případně chybová hlášení včetně základních instrukcí, jak poruchu odstranit.Poloautomatický zavírací stroj BDWC-520 je již v základu vybaven automatickým podavačem háčků, který vkládá závěsné háčky při vazbě nástěnných kalendářů.Díky výbornému poměru výkon / cena je skvělým řešením pro menší a začínající provozy, ale nezklame ani velké hráče na poli vazby do dvojité kovové spirály.

    Dostupnost: Na dotaz

    Cena na dotaz

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Bližší informace o použitých souborech cookie a jak je možné zabránit jejich používání najdete na stránce o ochraně osobních údajůVíce informací.