Doprava a platba

V tomto článku se dozvíte, jaké nabízíme možnosti platby a přepravy. 

Možnosti doručení zboží máte dvě. Doprava nad 5000Kč bez DPH je zdarma.

První možnost je osobní vyzvednutí. Produkty si můžete vyzvednout u nás na skladě na adrese Rybářská 365, Mosty, 735 62 Český Těšín, Česko, kdykoliv od pondělí do pátku mezi 7:00 - 16:00. Tato možnost je zdarma.

Další možnost je nechat si doručit produkty službou DPD. Tato služba je zpoplatněna 125Kč bez DPH do hodnoty objednávky 5000Kč bez DPH. Nad 5000Kč bez DPH je doprava zdarma

Možnosti platby:

Objednávku můžete zaplatit předem převodem. Po objednání na eshopu Vám do emailu dorazí pokyny k platbě. Tato možnost je zdarma

Další možnost je objednat si zboží dobírkou. Tato možnost je aktivní pouze pro dopravce DPD. Při převzetí balíku u dopravce lze platit hotově nebo kartou. Tato možnost je zpoplatněna 25Kč bez DPH.

Další možnost je zaplatit hotově. Tato možnost je pouze pro osobní vyzvednutí u nás na skladě. Tato možnost je zdarma.

A jako poslední možnost máme platbu kartou online prostřednictvím platební brány společnosti ComGate Payments, a.s. Tato možnost je zdarma.

S ComGate máte jistotu bezpečného a rychlého provedení platby. Více informací naleznete na stránce https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Nabízíme vám možnost zaplatit zboží kartou nebo pomocí platebních tlačítek bank. 

Po výběru zboží a zadání objednávky budete přesměrováni na platební bránu společnosti ComGate. Zde budete vyzváni k zadání údajů vaší platební karty a potvrzení platby. Poté bude platba ověřena a zároveň autorizována. Po úspěšném dokončení platby obdržíte potvrzení o úspěšné platbě.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

logo-horizontal-1