Neohodnoceno

Elektrický perforovací stroj PN-700

Perforovací stroje PN-700 a PN-1000 jsou určeny pro perforaci papíru a lepenky, PVC, kůže, atd. S délkou perforace až 1000mm a tloušťkou perforovaného materiálu až 4mm zvládnete zpracovat i ty největší formáty nebo pracovat v dvojprodukci. Dle typu použitého perforovacího nástroje je možné provádět perforace pro různé druhy vazeb včetně výseku na háček pro nástěnné kalendáře, trhací perforaci, případně různé druhy výseků. Perforovací nástroje je možné snadno a rychle měnit, razníky u perforovacích nástrojů jsou dle potřeby vyjímatelné. Díky své robustní konstrukci se perforovací stroje PN-700 a PN-1000 vyznačují vysokou spolehlivostí a dlouhou životností i při extrémním využití a proto si můžeme dovolit poskytnout na oba typy prodlouženou záruku v trvání 24 měsíců.

CENA NA DOTAZ

Momentálně nedostupné
Kód: BM-160
Značka: ESTYMA
999 999 Kč 999 999 Kč / 1 ks
Kategorie: Stroje
Záruka: 2 roky

Jak to funguje

Obsluha dle formátu perforovaného dokumentu nastaví levý boční doraz a případně vyřadí jeden nebo oba krajní razníky, aby se perforace nacházela ve středu jednotlivých listů.
Poté vloží najednou až 4mm perforovaného materiálu do perforovací štěrbiny a sklepne jej nadoraz na zadní část perforovacích jednotek a boční doraz současně. Doporučujeme perforovat najednou maximálně 3mm papíru, otvory děr budou přesné a listy nebudou tzv. lepit.
Pak už jen stačí sešlápnout ovládací pedál a máme hotovo. U obou strojů je možné využít funkci automatického spuštění perforovacího cyklu, stačí jen překrýt čidlo nacházející se u bočního dorazu a perforace je provedena automaticky.

 

Přídavné vybavení

Perforovací jednotky v délce 135,47 a 292,1mm, různé typy otvorů a roztečí, s nebo bez otvoru na kalendářový háček

 

Technická specifikace:

Maximální délka perforace: 700mm
Maximální tloušťka perforace: 4mm
Vzdálenost perforace od okraje: 2-6mm v závislosti na typu perforovací jednotky
Maximální výkon: až 1500 perforací za hodinu v závislosti na perforovaném materiálu a zručnosti obsluhy
Délky perforačních nástrojů: 135,47mm; 135,47mm – výsek na háček d=21/18mm, 297mm
Ovládání nožním pedálem nebo automatický režim s čidlem
Síťové napájení: 380 V; 50Hz
Příkon: 2,2 kW
Rozměry: ( VxŠxH ): 1.560 x 980mm
Hmotnost: 400kg
Záruka: 24 měsíců
Záruční i pozáruční servis zajištěn proškoleným technikem s mnohaletými zkušenostmi

 

estyma

Historie firmy je spjata s více než 25-ti letou tradicí. Od prvopočátku je produkce věnována vlastním návrhům a vylepšením strojů a linek pro knihařské zpracování. Jsme výhradním zástupcem firmy Estyma pro Českou republiku. www.estyma.eu

 

PN-700